[ad_1]

جهان (به طور قابل فهم) امسال به طور فزاینده ای به اپیدمیولوژی و تاریخچه همه گیر علاقمند شده است. با توجه به اینکه بسیاری از ما بیش از حد معمول در داخل خانه می مانیم ، جای تعجب نیست که خانوارها وقت خود را صرف بازی های رومیزی می کنند.

همه اینها باعث محبوبیت بازی هایی مانند بازی رومیزی Pandemic: Legacy (Season One) شده است که هم اکنون می توانید تنها با 49.43 دلار از آمازون دریافت کنید و در حال حاضر 38٪ صرفه جویی کنید. در این بازی روی صفحه ، بازیکنان با یک کوره جهانی مبارزه می کنند ، برای نجات جهان – یا حتی منجر به نابودی آن می شوند – با یکدیگر رقابت می کنند یا با یکدیگر همکاری می کنند. بنابراین ، اگر تا به حال می خواستید دنیا را نجات دهید ، یا شاید کنجکاو باشید که ویروس مخرب خود را ایجاد کنید (Plague Inc: این بازی رومیزی اکنون 22٪ تخفیف در آمازون دارد) ، این دوره جمعه سیاه زمان مناسب برای مخلوط کردن برخی از معاملات عالی است. بازی های رومیزی که ویروسی می شوند.

تصویر 1 از 4

Pandemic: یک بازی تخته ای ارثی

Pandemic: Legacy در رنگ های متناوب نیز در دسترس است اگر بازیکنان بخواهند از طریق نسخه های متعدد بازی کنند و خطوط داستانی مختلف بازی را تجربه کنند. (اعتبار تصویر: Z-Man Games / Fair Dealer)
تصویر 2 از 4

برچسب های بازی تخته ای برای Pandemic: legacy

با پیشرفت بازی و گسترش تاریخ همه گیری ، بازیکنان با استفاده از برچسب ها تغییرات بحران های جهانی را مشخص می کنند. (اعتبار تصویر: Z-Man Games / Fair Dealer)
تصویر 3 از 4

جعبه بازی تخته ای برای Pandemic: Legacy

در هر ماه بازی ، رویدادهای جدید ایجاد می شوند و چرخش های جدیدی به بازیکنان اضافه می کنند (اعتبار تصویر: Z-Man Games / Fair Dealer)
تصویر 4 از 4

کارت های Pademic برای بازی های رومیزی

در Pandemic: Legacy بازیکنان شخصیت خود را به خط مقدم آتشدان جهانی هدایت می کنند (اعتبار تصویر: Z-Man Games / Fair Dealer)

[ad_2]

منبع: khabar-mojo.ir